preloader

Doplňky pro obklady a dlažby

17 produktů
Spárovací křížky X 2 mm

Spárovací křížky X 2 mm

...

Spárovací křížky z polypropylenu vytvářejí průběžnou stejnoměrnou spáru. Použitím spárovacího křížku dosáhneme pravidelné vzdálenosti obkladů a dlažby. Velikost spáry 2mm. Balení 250ks. Cena za balení.

58,08 Kč

Spona 1mm

Spona 1mm

...

Pomocí systému spárovacích klínků a spon je lepení obkladů a dlažeb přesnější a jednodušší. Jednotlivé dlaždice na sebe perfektně navazují, spáry jsou jednotné a výsledný efekt je dokonalý. Speciální spona se vkládá pod dlaždici co nejblíže rohu, klínek se jednoduše zasune do oka spony a dle potřeby se dotáhne pomocí speciálních kleští. Šířka spony 1 mm. Balení 250 ks. Cena za kus.

3,03 Kč

Spárovací křížky T 2 mm

Spárovací křížky T 2 mm

...

Spárovací křížky "T" z polypropylenu vytvářejí průběžnou stejnoměrnou spáru. Použitím spárovacího křížku dosáhneme pravidelné vzdálenosti obkladů a dlažby. Velikost spáry 2mm. Balení 250ks. Cena za balení.

58,08 Kč

Spona 2mm

Spona 2mm

...

Pomocí systému spárovacích klínků a spon je lepení obkladů a dlažeb přesnější a jednodušší. Jednotlivé dlaždice na sebe perfektně navazují, spáry jsou jednotné a výsledný efekt je dokonalý. Speciální spona se vkládá pod dlaždici co nejblíže rohu, klínek se jednoduše zasune do oka spony a dle potřeby se dotáhne pomocí speciálních kleští. Šířka spony 2 mm. Balení 250 ks. Cena za kus.

3,27 Kč

Spárovací křížky X 3 mm

Spárovací křížky X 3 mm

...

Spárovací křížky z polypropylenu vytvářejí průběžnou stejnoměrnou spáru. Použitím spárovacího křížku dosáhneme pravidelné vzdálenosti obkladů a dlažby. Velikost spáry 3mm. Balení 250ks. Cena za balení.

58,08 Kč

Spona 3mm

Spona 3mm

...

Pomocí systému spárovacích klínků a spon je lepení obkladů a dlažeb přesnější a jednodušší. Jednotlivé dlaždice na sebe perfektně navazují, spáry jsou jednotné a výsledný efekt je dokonalý. Speciální spona se vkládá pod dlaždici co nejblíže rohu, klínek se jednoduše zasune do oka spony a dle potřeby se dotáhne pomocí speciálních kleští. Šířka spony 3 mm. Balení 250 ks. Cena za kus.

3,51 Kč

Spárovací křížky T 3 mm

Spárovací křížky T 3 mm

...

Spárovací křížky "T" z polypropylenu vytvářejí průběžnou stejnoměrnou spáru. Použitím spárovacího křížku dosáhneme pravidelné vzdálenosti obkladů a dlažby. Velikost spáry 3mm. Balení 250ks. Cena za balení.

58,08 Kč

Klínek

Klínek

...

Pomocí systému spárovacích klínků a spon je lepení obkladů a dlažeb přesnější a jednodušší. Jednotlivé dlaždice na sebe perfektně navazují, spáry jsou jednotné a výsledný efekt je dokonalý. Klínek se jednoduše zasune do oka spony a dle potřeby se dotáhne pomocí speciálních kleští. Balení 100 ks. Cena za kus.

4,36 Kč

Spárovací křížky X 4 mm

Spárovací křížky X 4 mm

...

Spárovací křížky z polypropylenu vytvářejí průběžnou stejnoměrnou spáru. Použitím spárovacího křížku dosáhneme pravidelné vzdálenosti obkladů a dlažby. Velikost spáry 4mm. Balení 250ks. Cena za balení.

58,08 Kč