Ceník

Připravili jsme pro Vás katalog a ceník pro rok 2022, v praktickém a přehledném provedení pěkně pohromadě.

Jsme rádi, že jste si pro spolupráci vybrali právě společnost ITADECO s.r.o., která je již více než 10 let nejvýznamnějším dodavatelem kvalitních terčů pod dlažbu a rošt, drenáže a doplňků pro ploché střechy. Spolupráce s odběrateli a koncovými zákazníky si velmi ceníme a jsme nadšení, že Vám můžeme představit novinky pro rok 2022.

Nerezový rohový spodní klip a nerezový rohový vrchní klip jsou novinkou pro letošní rok v oblasti suché pokládky dlažby na podložky. Ulehčí Vám vytvoření bočního detailu ukončení v rohu terasy, střechy i balkonu. Vylepšují původní řešení, kdy se využívaly dva rovné klipy.

V rámci řešení drenážních systémů a odvodnění Vám představujeme novinku v naší nabídce v podobě zatravňovací dlažby. Nově v našem sortimentu naleznete zatravňovací tvárnice itaStrong a štěrkové tvárnice itaGarden. Zatravňovací tvárnice itaStrong jsou ideální především pro zelené parkovací a pojezdné plochy. Zatravňovací dlažba itaGarden je vhodná pro vytvoření štěrkových cest, chodníků, teras či jiných ploch.

Neposlední novinkou je průhledný spárovací křížek, který věříme bude stejně oblíbený, jako ostatní spárovací křížky, pro svoji jednoduchost, rychlost a efektivitu při pokládce dlažby.

Ceník a katalog 2022 Itadeco s.r.o.

Zastupujeme značky