O nás

hexagon-strip

Zajímá Vás, jak to začalo?

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění.

Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Víme, že úspěch je v detailech.

Proto Vám nabízíme množství doplňkových služeb, které jsou zdarma k Vaší spokojenosti. Na přání pro Vás zpracujeme profesionální kladečský plán podložek pro váš projekt. Víme, že jedině precizně zpracovaný projekt bude úspěšný. Váš úspěch je i naším úspěchem.

Věříme, že inovativní produkt je budoucnost.

Proto pro Vás vybíráme jen produkty, které sami používáme a ze kterých máme postaveny vlastní terasy. Každý rok Vám přinášíme nové vylepšené a inovativní produkty, kterým věříme a víme, že Vás nezklamou v žádném ohledu.

Víme, že perfektní terasa je dostupná.

U nás si vyberete z široké nabídky podložek a terčů pro Vaši novou terasu. Na přání Vám zpracujeme cenovou nabídku různých variant, která uspokojí každý rozpočet. Na našich podložkách stojí mnohé projekty, jak v Čechách tak v Evropě.

Víme, že osobní a otevřená komunikace je důležitá.

Proto jsou Vám naši obchodní zástupci neustále nablízku. Jsou ochotni Vám kdykoliv poradit ohledně veškerých výrobků a jejich nejvhodnějšího použití pro daný projekt. Samozřejmě jsme Vám k dispozici my všichni, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

... vážíme si Vaší přízně a děkujeme, Vaše ITADECO ...

Zastupujeme značky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení