O nás

hexagon-strip

Zajímá Vás, jak to začalo?

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění.

Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Víme, že úspěch je v detailech.

Proto Vám nabízíme množství doplňkových služeb, které jsou zdarma k Vaší spokojenosti. Na přání pro Vás zpracujeme profesionální kladečský plán podložek pro váš projekt. Víme, že jedině precizně zpracovaný projekt bude úspěšný. Váš úspěch je i naším úspěchem.

Věříme, že inovativní produkt je budoucnost.

Proto pro Vás vybíráme jen produkty, které sami používáme a ze kterých máme postaveny vlastní terasy. Každý rok Vám přinášíme nové vylepšené a inovativní produkty, kterým věříme a víme, že Vás nezklamou v žádném ohledu.

Víme, že perfektní terasa je dostupná.

U nás si vyberete z široké nabídky podložek a terčů pro Vaši novou terasu. Na přání Vám zpracujeme cenovou nabídku různých variant, která uspokojí každý rozpočet. Na našich podložkách stojí mnohé projekty, jak v Čechách tak v Evropě.

Víme, že osobní a otevřená komunikace je důležitá.

Proto jsou Vám naši obchodní zástupci neustále nablízku. Jsou ochotni Vám kdykoliv poradit ohledně veškerých výrobků a jejich nejvhodnějšího použití pro daný projekt. Samozřejmě jsme Vám k dispozici my všichni, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

... vážíme si Vaší přízně a děkujeme, Vaše ITADECO ...

Zastupujeme značky

informace pro vás

Vybrat PPL Parcelshop