Terasový vrut A2 se zápustnou hlavou - 5x60

Kód: V200005060
Novinka
Značka: ITADECO
5,45 Kč / ks 4,50 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Terasový vrut z nerezové oceli o rozměrech 5x60 mm. Cena za kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasové vruty typu A2 jsou vruty vyrobené z nerezové oceli, která je odolná vůči korozivním vlivům. Mají vysokou odolnost vůči atmosférickým podmínkám a jsou vhodné pro venkovní aplikace, včetně teras a dalších dřevěných konstrukcí. Vruty A2 jsou často používány pro montáž teras z tvrdého dřeva, jako je dub, buk nebo jasan, které vyžadují pevnou a odolnou fixaci. Rozměr 5x60 mm. Cena za kus.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění. Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Tato společnost z italské Padovy vyrábí především terče a výškově stavitelné terasové podložky (PEDESTAL), výrobky pro kanalizaci a drenáž (MONDIAL) a doplňky pro hydroizolační systémy (ETERNO). Nástupem roku 2016 společnost ETERNO IVICA investovala do svého rozvoje a rozšířila své aktivity o výrobu produktů z oblasti akustiky. Součástí této divize je i řada výrobků PHONOLOOK, která se na náš trh dostává v roce 2018 a tím okruh svých aktivit rozšiřuje i naše společnost ITADECO s.r.o..

 

Logo Itadeco

 

Zastupujeme značky
Vybrat PPL Parcelshop