Terasový vrut A2 se zápustnou hlavou - 5x60

Kód: V200225060
Novinka
Značka: ITADECO
5,45 Kč / ks 4,50 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)
Možnosti doručení

Terasový vrut z nerezové oceli A2 o rozměrech 5x60 mm. Cena je za kus.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Terasový vrut A2 se zápustnou hlavou - 5 x 60 mm

Vrut pro terasy se zápustnou hlavou, hvězdicovou drážkou TX a částečným závitem je ideálním spojovacím prvkem pro upevnění terasových prken k nosnému roštu či rastru. Vrut se zapustí do roviny a díky speciálnímu ostří nehrozí rozštípnutí prkna. Díky úzké hlavě navíc nedochází k vytlačování třísek z povrchu prkna. Náběhy umožňují plné zahloubení hlavy a její lícování s povrchem. Ideálně se hodí i pro tvrdá exotická dřeva, stejně jako pro tvrdá česká dřeva - dub, buk či jasan. Vruty jsou vyrobeny z oceli A2, která má vysokou odolnost proti kyselině tříslové (obsažené v mnoha dřevinách) a atmosférickým vlivům a jsou tak ideální pro venkovní aplikace. Rozměr vrutu 5x60 mm.

Klíčové vlastnosti terasových vrutů se zápustnou hlavou A2:

  • Hvězdicová drážka TX - Torx umožňuje dobrý záběr a skvělý přenos točivého momentu.
  • Speciální ostří usnadňuje zahájení šroubování a zabraňuje praskání dřeva.
  • Premiová ocel A2 je odolná vůči kyselině tříslové a atmosférickým vlivům.
  • Speciální úzká hlava nevytlačuje třísky z povrchu prkna.
  • Navržené pro exotická a další tvrdá dřeva jako dub, buk, jasan atd.
  • Vhodné i pro jiné venkovní aplikace dřevěných konstrukčních prvků než pouze teras.
  • Vruty je možné umisťovat blíže okraji dřeva bez rizika rozštípnutí prkna.
  • Častečný závit zajišťuje silný svorný účinek.

 

Při instalaci dřevěných prknen na terasu je skvělým pomocníkem distanční terasová podložka 4mm nebo distanční terasová podložka 7mm. Ta přesně vymezí spáru mezi prkny a je tak zajištěna přesná šířka všech spár na terase. Tvar distanční podložky navíc nedovoluje aby se pochozí prkna přímo dotýkala nosného roštu a tak je eliminováno riziko zatečení vody a následné napadení ruznými dřevními houbami, plísněmi a organismy, které mají rády vlhké dřevo. Aby byla chráněna vrchní strana trámku tvořící nosný rošt, máme v nabídce izolační pásku itaWOOD. Ta neumožní vsakovaní vody do vrchní strany trámku a zároveň působí i jako absorbent hluku.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Materiál: nerezová ocel

Jak mně příslušenství pomůže při stavbě dřevěné terasy?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění. Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice.

Tato společnost z italské Padovy vyrábí především terče a výškově stavitelné terasové podložky (PEDESTAL), výrobky pro kanalizaci a drenáž (MONDIAL) a doplňky pro hydroizolační systémy (ETERNO). Nástupem roku 2016 společnost ETERNO IVICA investovala do svého rozvoje a rozšířila své aktivity o výrobu produktů z oblasti akustiky. Součástí této divize je i řada výrobků PHONOLOOK, která se na náš trh dostává v roce 2018 a tím okruh svých aktivit rozšiřuje i naše společnost ITADECO s.r.o..

 

Logo Itadeco

 

Zastupujeme značky

informace pro vás

Vybrat PPL Parcelshop