Doplňky, které Vám ulehčí práci

V našem sortimentu najdete pár vychytávek, které Vám pomohou usnadnit pokládku nové terasy a značně tento proces urychlit a zefektivnit.

Asi nejpoužívanějším doplňkem je regulační klíč. Pomůže Vám s regulací výšky i na hotové pokládce (při hmotnosti dlažby do 25 kg/ks). Klíč je primárně určen pro spáru 4 mm, ale při vyjmutí jedné dlaždice jej lze využít u pokládky s menší spárou. Upozornění – klíč nelze v žádném případě použít u podložek BASIC.

Pokud máte problém s vyjmutím dlaždic u již realizované pokládky, tak Vám doporučujeme zkusit jednu z novinek pro tento rok – ocelový zvedák dlažby. Jeho velikou výhodou je to, že jej lze použít na spáry 2, 3 a 4 mm. Přesný postup pro práci se zvedákem najdete v instruktážních videích.

Pro snadnější manipulaci se samotnou dlažbou a jejím přenosem na jiné místo Vám velice dobře mohou posloužit kleště na dlažbu nebo vakuový držák dlažby. Kleště na dlažbu obejmou ze stran dlažbu a Vy jí můžete přemístit. Vakuový držák se díky vytvořeného podtlaku přisaje k dlažbě a unese až 100 kg – ale pozor, lze požít pouze na keramickou dlažbu!

 Kleště na dlažbu 300-500Kleště na dlažbu 600x600Vakuový držák dlažby

Zastupujeme značky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení