Novinky

Společnost ITADECO s.r.o. všem svým partnerům a zákazníkům přeje krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018.


 

 


NOVINKA 2017

Novinkou pro rok 2017 je spárovací křížek pod dlažbu pro písčité, štěrkové a travnaté povrchy.

Nový spárovací křížek Vám umožní vytvořit super-rychlé, snadné a efektivní venkovní terasy s betonovou či keramickou dlažbou. Použití spárovacího křížku zajišťuje maximální stabilitu ploch s rovnoměrnými spárami. Stabilitu zajišťuje dlouhý trn na spodní straně spárovacího křížku. Díky vymezujícím destičkám o síle 4mm je možné spárovací křížky použít v kombinaci s terči nebo výškově stavitelnými podložkami pod dlažbu. 

 

 

 


 

 

 

NOVINKA

Dorovnání podložek NEW MAXI a STAR.T je nyní hračka.

Spádová podložka

 


 

 

NOVINKA

Podložky řady "NEW MAXI" je nyní možné nastavit až do výšky 990 mm. Díky novému nástavci PNM jsou nyní podložky
NEW-MAXI a NEW-MAXI WOOD nastavitelné od 25 do 990 mm. Široká škála nastavení výšky, nadprůměrná nosnost, univerzálnost, spolehlivost – vlastnosti, které dělají z podložek NEW-MAXI a NEW-MAXI WOOD skvělého pomocníka při realizaci jakékoliv terasy.

                        

 


 

 

Navštivte nás na mezinárodním Stavebním veletrhu v Brně od 20. do 23. dubna 2016 v areálu BVV.
Stánek společnosti ITADECO s.r.o. naleznete v hale P pod číslem 064.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 


 

NOVINKY PEDESTAL 2016

V roce 2016 se řada PEDESTAL (terče a výškově stavitelné podložky) rozšířila o dva nové produkty.

Prvním nováčkem je podložka STAR.T. Tato nejnižší výškově stavitelná podložka na světě je ideální pro rekonstrukci teras a balkónů, kde je limitován stavební prostor. Stavitelnost podložky STAR.T je od 10 do 15 milimetrů. Požadovanou výšku je možné snadno nastavit regulačním klíčem. Výšková stavitelnost umožňuje realizaci elegantní a stabilní terasy i pro nejnáročnější zákazníky. Dilatační křidélka o síle 4 mm zaručují přesné spáry mezi dlažbou, umožňují dokonalé odvodnění plochy a zároveň napomáhají dokonalému odvětrávání skladby terasy. Na podložky STAR.T je možné použít jakoukoliv samonosnou dlažbu a to jak keramickou, tak i betonovou. Instruktážní video naleznete zde.

 

Druhou novinkou je gumový terč pod dlažbu. Gumové terče jsou vyrobeny z technické pryže na bázi NR/SBR. Výška gumových terčů je 8 mm, průměr terče 120 mm. Dilatační křidélka o síle 4 mm zaručují přesné spáry mezi dlažbou, umožňují dokonalé odvodnění plochy a zároveň napomáhají dokonalému odvětrávání skladby terasy. Na gumové terče je možné použít jakoukoliv samonosnou dlažbu a to jak keramickou, tak i betonovou.

 


 

NOVINKY MONDIAL 2016

Pro rok 2016 si pro Vás společnost ITADECO s.r.o. připravila několik novinek.

Řadu MONDIAL (drenážní a odvodňovací prvky) nově rozšíří výrobky formátu 700 x 700.  Konkrétně to jsou šachta 700 x 700, rám 700 x 700 a poklop pojezdný 700 x 700. Šachta 700 x 700 je skvělá alternativa betonových šachet, je snadno napojitelná na KG odpadní systém a díky nízké hmotnosti a vysoké kvalitě provedení je dobrým pomocníkem v pozemním stavitelství. Pro snadné uzavření betonových šachet je ideální použít kombinaci rámu 700 x 700 a poklopu 700 x 700. Rám 700 x 700 je vyroben, stejně jako šachta a poklop, z polypropylenu, je odolný proti čistícím prostředkům, chemikáliím, povětrnostním vlivům, mrazu aj. Jak již bylo uvedeno, pro snadné uzavření jakékoliv šachty je ideální použít poklop pojezdný 700 x 700. Poklop je taktéž z polypropylenu, zatížení poklopu je až 35 kN (přibližně 3500 kg) a je možné ho použít v kombinaci se šachtou 700 x 700 a rámem 700 x 700.

 


 

Navštivte nás na mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH od 15. do 19. září 2015 v areálu PVA EXPO Praha Letňany.

Stánek společnosti ITADECO s.r.o. naleznete v hale 1, stánek D19.

               Těšíme se na Vás!                  

                                                                                                                                                                                 ITADECO s.r.o.