itadeco

Společnost ITADECO s.r.o. byla založena v roce 2009 jako ryze česká společnost bez zahraničního kapitálu a postupem času si vybudovala silnou pozici v oblasti prodeje doplňků pro terasy, ploché střechy a odvodnění. Nyní je výhradním zástupcem italské společnosti ETERNO IVICA s.r.l. v České republice. Tato společnost z italské Padovy vyrábí především terče a výškově stavitelné terasové podložky, výrobky pro kanalizaci a drenáž a doplňky pro hydroizolační systémy.

 Dále společnost ITADECO s.r.o., taktéž výhradně na českém trhu, zastupuje firmu EDILTECO S.p.A., která vlastní výrobní závody po celém světě. Firma Edilteco se zabývá výrobou a vývojem zateplovacích systémů z pěnového polysterynu, kdy velká část produktů je pro EU patentována.

 

 

ETERNO

Doplňky pro hydroizolační systémy a prvky pro zakončení střech a teras - kompatibilní výrobky s nepropustnými membránami na základě asfaltu, PVC, polyolefinu: střešní vpusti, odvětrávací komínky, podložky pod dlažbu, střešní prostupy, tvarovky rohu. Základní materiály použité pro jejich realizaci mají vysokou kvalitu, která dovoluje jejich použití v jakýchkoliv klimatických podmínkách (flexibilnost do - 40 °C). Tyto charakteristiky, spolu s jednoduchým sestavením a vysokým standardem kvality, určují vysokou hodnotu výrobků.

 

MONDIAL

Výrobky řady Mondial se vyznačují vysokou kvalitou a jednoduchým sestavením. Mohou být rozděleny do dvou kategorií - výrobky pro drenáž (odvodnění), kanalizaci vody a různé jiné výrobky pro stavebnictví: kanálové šachty, mřížky a poklopy, podlahové sifonové vpusti, žlaby s mřížkami, spárovací křížky pro obklady a dlažbu.

 

PEDESTAL

Podlahové systémy pro stavbu venkovních teras, výškově nastavitelné podložky pod WPC podlahy, dlažbu či podlahy z tropického dřeva či jiných materiálům, terče pod dlažbu. Produkty Pedestal jsou v nabídce od jednoduchých terčů až po výškově nastavitelné podložky, upravitelné až do výšky 550 mm. Produkty se vyrábí ve variantě s hlavou, která sama vyrovnává sklon do 5% nebo s fixní hlavou.

 

MASTER

Výrobky série Master odpovídají všem profesionálním požadavkům pro práci s hydroizolačními systémy a vyvýšenou dlažbou. Výrobky jsou testovány, vhodné k použití s řadami Eterno, Woodeck a Mondial.

 

 

WOODECK

Woodeck je jediněčný kompaktní terasový systém, který do sebe zapadá. Skládá se z podkladových podložek či terčů (mohou být výškově stavitelné), do nichž přesně zapadá hliníkový nosný profil či profil ze dřeva a WPC.